ביוגרפיה

ברצוני להמליץ על הדר רייס. הדר מלמדת את בני בן ה 9.5 חצוצרה. חשוב לי להדגיש שהדר היא לא רק מורה לחצוצרה. היא מורה למוסיקה במובן המקיף של המילה. מעבר להקניית הבסיס הטכני, כלומר, לימוד שינון תרגילים טכניים, עבודה על תווים, תרגילי חימום וכו', היא גם קשובה לנפשו ורצונותיו של הילד. היא עובדת איתו על נגינה על פי שמיעה, על הקשבה לקטעים מוכרים ונגינתם ועוד אספקטים רבים שמעניקים חוויה שלמה ומלאה, וכל זאת מבלי לוותר על העבודה הרצינית על הכלי. אני לא יכול לחשוב על שילוב יותר מוצלח.


דניאל לפין

שיעורי החצוצרה עם הדר מרתקים: התחלתי לפני כמה חודשים ללמוד את הבסיס, התיאוריה והפקת הצליל הנכונה, והיום אני כבר מנגן אוקטבה וחצי, עם רצון להמשיך וללמוד עוד...


גיל שני

הדר נגנית מקצועית ומורה מצויינת. למדתי ממנה את היסודות וגם הרבה מאד טיפים לנגינה והפקת צליל יפה. את אכפתית ונותנת מעל ומעבר להגדרה הרשמית של השיעור. כל שיעור אצלך זו פשוט הנאה. תודה רבה.


גיל זך

הדר ניגנה בלהקת פאנק- גראג' המקצועית שלי, הגיעה מוכנה בדייקנות ומקצועיות לחזרות ולהופעות, ניגנה במוזיקליות מופלאה וייחודית את הסגנון הלא שגרתי הזה, ואני "מת" עליה, תודה!


סרגיי צ'ייקה

זו זכות גדולה ללמוד אצל מוזיקאית כמוך!


יהודה שרגאי

אני ממליץ מאד על הדר מורה לחצוצרה עם ניסיון של הרבה מאד שנים בתחום, יש לה הרבה מוטיבציה, ידע וגישה מאד טובה לתלמיד, היא מלמדת באופן מאד מקצועי ואני באופן אישי שהתחלתי איתה מאפס ממש אחרי תקופה ראיתי איך אני משתפר בזכותה. תודה!


ניר טרזי

הדר ניגנה בהופעה שלי בפלוגלהורן ובחצוצרה בכישרון רב. היא ללא ספק מקצועית, אחראית ומוכשרת מאוד. היא הגיעה לחזרות בזמן והגיעה מוכנה, אחרי שעברה על כל התפקידים בבית. אפשר לסמוך על המילה שלה, היא תופסת מהר מאוד הערות ושינויים. עובדת בדייקנות ומקצועיות נפלאה.


ניצן גולן

מזה 4 שנים אני לומדת לנגן בחצוצרה אצל הדר ועדיין נהנת מכל שיעור! הדר היא מורה אכפתית, נעימה וקשובה שמשקיעה בי המון ודואגת שכל שיעור יהיה מקצועי, מעניין ומהנה. אני ממליצה בחום על הדר כמורה!


אלה קרסיק, בת 14

בוקר טוב הדר יקירתי,  את מדהימה!! הקסמת את כולם! תודה רבה מאוד שהשתתפת איתנו בקונצרט. תודה על נגינה מקצועית מכל הלב והנשמה! תודה על האכפתיות והדאגה לכל תו ותו שישמע מדויק, יש לך אישיות מדהיֹמה! היה כיף כיף להכיר אותך. מקווה שננגן עוד הרבה יחד! נהיה בקשר. בנתיים המון הצלחה בהכל! כשהדיסק של הקונצרט יהיה מוכן אשלח לך תודה שוב


מיכל צהאן

הדר מלמדת אצלי חצוצרה ומוסיקה, מורה למופת אהובה מאוד על תלמידיה. השתתפה ולימדה נגינה בסדנאות למוסיקה שנערכו בצפת ( סדנא בין לאומית למוסיקה בשיתוף סדנת כליזמרים) כמו כן למדה בסדנאות שונות בהרצליה ועוד. מוזיקאית מצוינת וכיף לעבוד איתה. בברכה , נחמה טלפז.


נחמה טלפז

תודה לך הדר היה כיף גדול לעבוד איתך !!!!!!!!! מקווה שנתראה עוד בהמשך.


עמיחי הנמן

הדר מוזיקאית מוכשרת ורגישה שהוסיפה המון צבע ויצירתיות להקלטות שלי. יש לה צליל יפה ותענוג גדול לעבוד איתה.


אלון מרקוס

להדר כיף לי ללמוד אצלך בנגינה על החצוצרה.זה לא דבר של מה בכך.יש לך את הסבלנות .ידע.גם שלא הולך לי לנגן את מעניקה בטחון שהכל בסדר.יש לך זכות שאני מתקדם וכייף לי.תודה.


יהודה שרגאי