ביוגרפיה

הדר ניגנה בהופעה שלי בפלוגלהורן ובחצוצרה בכישרון רב. היא ללא ספק מקצועית, אחראית ומוכשרת מאוד. היא הגיעה לחזרות בזמן והגיעה מוכנה, אחרי שעברה על כל התפקידים בבית. אפשר לסמוך על המילה שלה, היא תופסת מהר מאוד הערות ושינויים. עובדת בדייקנות ומקצועיות נפלאה.


ניצן גולן

מזה 4 שנים אני לומדת לנגן בחצוצרה אצל הדר ועדיין נהנת מכל שיעור! הדר היא מורה אכפתית, נעימה וקשובה שמשקיעה בי המון ודואגת שכל שיעור יהיה מקצועי, מעניין ומהנה. אני ממליצה בחום על הדר כמורה!


אלה קרסיק, בת 14

בוקר טוב הדר יקירתי,  את מדהימה!! הקסמת את כולם! תודה רבה מאוד שהשתתפת איתנו בקונצרט. תודה על נגינה מקצועית מכל הלב והנשמה! תודה על האכפתיות והדאגה לכל תו ותו שישמע מדויק, יש לך אישיות מדהיֹמה! היה כיף כיף להכיר אותך. מקווה שננגן עוד הרבה יחד! נהיה בקשר. בנתיים המון הצלחה בהכל! כשהדיסק של הקונצרט יהיה מוכן אשלח לך תודה שוב


מיכל צהאן

הדר מלמדת אצלי חצוצרה ומוסיקה, מורה למופת אהובה מאוד על תלמידיה. השתתפה ולימדה נגינה בסדנאות למוסיקה שנערכו בצפת ( סדנא בין לאומית למוסיקה בשיתוף סדנת כליזמרים) כמו כן למדה בסדנאות שונות בהרצליה ועוד. מוזיקאית מצוינת וכיף לעבוד איתה. בברכה , נחמה טלפז.


נחמה טלפז

תודה לך הדר היה כיף גדול לעבוד איתך !!!!!!!!! מקווה שנתראה עוד בהמשך.


עמיחי הנמן

הדר מוזיקאית מוכשרת ורגישה שהוסיפה המון צבע ויצירתיות להקלטות שלי. יש לה צליל יפה ותענוג גדול לעבוד איתה.


אלון מרקוס

להדר כיף לי ללמוד אצלך בנגינה על החצוצרה.זה לא דבר של מה בכך.יש לך את הסבלנות .ידע.גם שלא הולך לי לנגן את מעניקה בטחון שהכל בסדר.יש לך זכות שאני מתקדם וכייף לי.תודה.


יהודה שרגאי